Doğalgaz Baca Sistemleri

Doğalgaz baca sistemlerinin bulunduğu binalarda doğalgazın çıkış işlemini gerçekleştirmek kullanılan sistemi gerekli tüm sertifikaları alarak ccs tandartlara uygun olarak gerçekleştiririz. Sistemlerin bu şekilde kurulması onların ömürlerinin daha uzun olmasını sağlamanın yanına işlerini daha doğru yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bacalarda kullanılan çelik ve paslanmaz maddeler onların kalitesini ortaya koymakta aynı zamanda daha sağlam olmalarını sağlamaktadır.

Doğalgaz bacalarının farkını ortaya koyan en önemli özellik ısıya olan dayanımı ve yanmazlık derecesidir. Bu dereceler düşük olduğu durumlarda bacayı kullanmak tamamen riskli bir işlem olacağından oluşabilecek sonuçlar hayati bile olabilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz bütün projelerde ortaya koymuş olduğumuz başarı bizim rakiplerimizden farkımızı göstermektedir.

Uygulamakta olduğumuz bütün baca sistemleri tüm modern ve eski bina çeşitlerine uyarlanabilmektedir. Doğalgaz baca sistemlerini kuran ve kullanımıza sunan firmamız bu hizmeti bu denli kaliteli halde sunabiliyor olmasının başlıca özelliği çalışma prensiplerimiz ve disiplin anlayışımızdır.

Doğalgaz baca sistemleri veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.